• O nas

• Gminne Przedszkole w Zbuczynie jest placówką publiczną. Mieści się przy ulicy Jana Pawła II 1 w Zbuczynie.
          Organem prowadzącym jest Gmina Zbuczyn. Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach. Dyrektorem jest pani mgr Elżbieta Piskorz .
          Przedszkole mieści siedem oddziałów wiekowych:
          • 3 - latki
          • 3- latki
          • 3,4,5- latki
          • 4- latki
          • 5- latki
          Zapewniamy dzieciom opiekę w godzinach od 7.00 do 17.00.
          Obecnie w przedszkolu pracuje piętnastu nauczycieli wychowania przedszkolnego, wszyscy z wykształceniem magisterskim. Uwzględniając potrzeby dzieci niepełnosprawnych, oraz w trosce o ich harmonijny rozwój w przedszkolu zatrudnieni są: logopeda, terapeuta SI, psycholog, oligofrenopedagog, surdopdagog. W naszym przedszkolu prowadzone są także zajęcia z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci uczęszczających do naszej placówki.

W celu podnoszenia jakości pracy i poziomu edukacyjnego wszyscy zatrudnieni nauczyciele, pedagodzy wspierający i specjaliści aktywnie uczestniczą w różnych formach doskonalenia zawodowego.

• doskonała lokalizacja,
          • nowoczesne zaplecze specjalistyczne
          • szeroka oferta zajęć dodatkowych zapewnia Twojemu dziecku poznanie i rozwijanie własnych talentów i umiejętności
          • wykwalifikowana kadra pedagogiczna
          • miły i doświadczony personel pomocniczy
          • domowe, smaczne posiłki.

Zapewniamy:

• Troskliwą opiekę zaangażowaną i wykwalifikowaną kadrę
          • Beztroskie, pełne uśmiechu i radości dzieciństwo
          • Twórczy rozwój dziecka zgodny z wrodzonym potencjałem i talentami
          • Pewność i bezpieczeństwo
          • Rzetelną realizację podstawy programowej – zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Edukacji Narodowej
          • Naukę przez zabawę
          • Szeroki zakres zajęć dodatkowych
          • Opiekę pedagogiczną, logopedyczną, psychologiczną
          Pamiętajmy, że:
          dzięki pobytowi w przedszkolu dziecko poznaje siebie i zaczyna rozumieć otaczający go świat, odnajduje swoje miejsce w grupie rówieśników, kształci także swoje umiejętności poprzez działanie
          i zyskuje podstawy do budowania systemu wartości takich jak : dobro, prawda, miłość, piękno