• Koncert Kolęd

• Dnia 7.01.2024 r. (niedziela) po Mszy św. o godz. 10:00
              w kościele p. w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Zbuczynie odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu naszych Przedszkolaków.
              Zachęcamy do udziału Przedszkolaki wraz z rodzinami.
              Wystąpią kolejne grupy oraz kilkoro solistów śpiewając znaną kolędę / pastorałkę przygotowaną wspólnie z wychowawcami w najbliższym tygodniu.

Serdecznie zapraszamy!

• ,,Betlejemska dobranocka"

• "Przybieżeli do Betlejem pasterze..." - nie tylko pasterze, ale też aniołowie, Trzej Królowie oraz poszczególne postacie z bajek, które wystąpiły w przedszkolnych jasełkach pt. "Betlejemska dobranocka". Dzieci z grupy fioletowej wraz z wychowawcami przybliżyły nam tematykę Bożego Narodzenia pięknym występem, śpiewem kolęd oraz anielskim tańcem. Niech ten świąteczny nastrój wprowadza magię Świąt Bożego Narodzenia do serc każdego z nas.

• Koncert Pana Sprężynki

• We wtorek 12 grudnia w przedświąteczny nastrój wprowadził nas koncert Pana Sprężynki w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Już kolejny raz Mikołaj wpadł w zdrowotne tarapaty, na które skutecznym lekiem okazał się śpiew i rytmiczny taniec naszych Przedszkolaków. Dzieci sprawiły, że Święty będzie mógł w pełnym zdrowiu spełniać ich marzenia. Następnie osobiście przekazały Mikołajowi swoje listy, a teraz niecierpliwie czekają na kolejne spotkanie z nim przy choince.

• W czwartek  21 grudnia 2023 r.
              w naszym Przedszkolu odbędzie się uroczyste
              spotkanie opłatkowe oraz Jasełka.

W tym dniu prosimy
              o odświętny ubiór dla dzieci.