• Dyrektor Gminnego Przedszkola ogłasza nabór dzieci do przedszkola
              na rok szkolny 2023/2024 w dniach od 01.03.2023 r. do 24.03.2023 r.

Jednocześnie informuje, iż dysponujemy wolnymi miejscami
              w poszczególnych grupach wiekowych:

- 1 miejsce dla dzieci 4 – letnich

- 38 miejsc dla dzieci 3 - letnich

Wnioski wraz z załącznikami  można   odebrać w siedzibie przedszkola przy ul. Jana Pawła II 1 lub pobrać ze strony internetowej klikając w zakładkę

REKRUTACJA 2023-2024

Składanie wniosków odbywać się będzie poprzez wrzucenie dokumentów, zapakowanych w koszulkę foliową, obwolutę lub kopertę,
               do skrzynki podawczej w siedzibie placówki.

• BAL KARNAWAŁOWY W NASZYM PRZEDSZKOLU

• "W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!"

W dniu 8.02.2023 r. (we środę) w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Wszyscy świetnie się bawili , uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Chwilą wytchnienia był pyszny poczęstunek przygotowany przez nasze Panie Kucharki.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!