• Spotkanie z Pszczelarzem

• W dniach 26 i 27.10.2022 r. oraz 16.11.2022 r., dzięki gościnności Dziennego Domu Seniora w Zbuczynie, Przedszkolaki miały możliwość poznania pracy pszczelarza oraz przyjrzenia się z bliska życiu tych niezwykłych owadów. Niebywale ciekawą opowieść o życiu pszczół oraz fascynujący pokaz pszczelej rodziny zaprezentowali Państwo Dagmara i Tomasz Staszewscy oraz Pan Stanisław Sieńko. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Mamcarz - Kierownikowi Dziennego Domu Seniora za zorganizowanie spotkań oraz Państwu Prowadzącym za poświęcony czas i zaangażowanie!

• GRATULUJEMY !!!

• Dnia 11 listopada 2022 r. w Krzeskim Domu Kultury odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników konkursu plastycznego pt. "Twarze Niepodległej" organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie. Laureatką konkursu została Zofia Moskwiak uczęszczająca do grupy 3 - latków zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!!!

• Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

• W tym roku grupa 5 - latków zapoczątkowała świętowanie Dnia Niepodległości już we środę 9.11.2022 r. przygotowaną przez p. Ewelinę Mamcarz oraz Joannę Kotowską uroczystą akademią.
              We czwartek 10.11.2022 r.  nasze Przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". O godz. 11:11 odśpiewaliśmy wspólnie Mazurek Dąbrowskiego. Następnie 5 - latki miały okazję wziąć udział w patriotycznym spotkaniu autorskim z P. Anną Czerwińską  - Rydel organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie.
              W poniedziałek 14.11.2022 r.  wzorem ubiegłego roku zorganizowaliśmy we współpracy z Radą Rodziców II Mini Bieg Niepodległości zakończony pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Wszystkim osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy!

• Szanowni Rodzice!

• W związku z niesprzyjającą aurą II Mini Bieg Niepodległości połączony z ogniskiem odbędzie się najprawdopodobniej 14 listopada 2022 r. (poniedziałek)

• W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w naszym Przedszkolu dnia 10.11.2022 r. (czwartek) w godzinach 9:00 – 11:30 zostanie zorganizowany II Mini Bieg Niepodległości na boisku szkolnym oraz ognisko przy altance dla Przedszkolaków.

Prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do pogody.