• ,,Dzień z Rodzicem"

• "Dzień z rodzicem" w Leśnych Klimatach w Żelkowie

W dniach 23 - 26.05.2022 r. odbyły się wyjazdy, w których uczestniczyły 3 oraz 4 - latki uczęszczające do naszego przedszkola wraz ze swoimi Rodzicami. Trudno powiedzieć, kto bawił się lepiej... Były to bardzo intensywne, ale owocne dni spędzone w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólnie spędzony czas!

• Informacja

• 24.05.2022 r. grupa 5 - latków (niebieska) z nauczycielem P. Ewą Radzimirską reprezentowała nasze przedszkole na VI Przeglądzie grup przedszkolnych organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie. Dzieci wykonały układ taneczny pn. "Wiosenny taniec". Serdecznie gratulujemy naszym małym artystom wspaniałego występu!

• INFORMACJA

• Wobec postępującego w ostatnim czasie, wzrostu cen rynkowych produktów spożywczych używanych do przygotowania posiłków zaistniała konieczność podniesienia dziennej stawki żywieniowej jeszcze w tym roku szkolnym. Koszty zakupu artykułów spożywczych są w naszej placówce na bieżąco analizowane. W związku z powyższym Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie informuje, iż od dnia 1czerwca 2022 r. dzienna stawka żywieniowa będzie wynosiła 9 zł

• Konkurs ,,Ulubiona Postać z Bajki"

• W poniedziałek 16.05.2022 r. zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pt. "Ulubiona postać z bajki". Wszyscy uczestnicy otrzymali  nagrody książkowe zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!