•  Informujemy, iż rekrutacja do grupy wakacyjnej została zakończona.

Zgłoszone dotychczas dzieci zapraszamy

1 sierpnia 2022 r. ( poniedziałek)

Życzymy udanego i spokojnego wypoczynku !

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

Zbuczyn, dn. 24.06.2022 r.

• ,,Sprintem do maratonu"

• Dnia 07.06.2022 r. nasze przedszkole przyłączyło się do VIII Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków "Sprintem do maratonu" organizowanym przez Wydawnictwo Bliżej Przedszkola.  Bieg poprzedzony był zajęciami tematycznymi oraz krótką rozgrzewką. W dniu dzisiejszym szkolna bieżnia rozbrzmiewała śmiechem i okrzykami małych Maratończyków. Wspólnie przebiegliśmy aż 6350m! Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę. Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy!

• Sportowy Dzień Dziecka 2022

• W dniu dzisiejszym tj. 06.06.2022 r. odbyła się kolejna edycja Sportowego Dnia Dziecka na kompleksie sportowym Orlik w Zbuczynie. Zajęcia sportowe dla naszych przedszkolaków poprowadzili profesjonalni Trenerzy z KS  Wektra Zbuczyn. Pobyt uatrakcyjnili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zbuczynie pokazem radiowozu oraz Strażacy Z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie pokazem wozu strażackiego z oprzyrządowaniem.  Dzięki uprzejmości sponsorów dzieci otrzymały poczęstunek w postaci grillowanej kiełbaski oraz nugetsów, a także pysznych soków owocowych. Zwieńczeniem imprezy była wizyta Pana Wójta, który zadbał o słodką niespodziankę dla dzieci oraz wraz z Panią Dyrektor wręczyli pamiątkowe medale. Pan Wójt przekazał także symboliczną tablicę z oficjalną wiadomością o przyznaniu dofinansowania na "Budowę budynku przedszkola gminnego w Zbuczynie". Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie!

• Drodzy Rodzice! Informujemy, że Gminne Przedszkole w Zbuczynie zaplanowało miesięczny dyżur wakacyjny w sierpniu 2022 r. w dniach: 1 - 26.08.2022 r.     Chętni rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji zgłoszeniowej dostępnej w placówce oraz poniżej do 10.06.2022 r. Opłatę za zadeklarowane godziny oraz wyżywienie w VIII.2022 r. należy uiścić do 10.08.2022 r.

Deklaracja dyżur wakacyjny VIII.2022.pdf