• WITAJ WIOSNO

• W dniu 21.03.2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie wiosny. Wszyscy długo przygotowywaliśmy się na Jej przybycie nie próżnując: gościł u nas Teatr Magik ze spektaklem pt. "Dary 4 wróżek",a  także odbyły się cykliczne warsztaty Kuchni Molekularnej oraz wyjazdy na cross-fit.

We wtorek z koszem pięknych kwiatów i ze słodkimi niespodziankami odwiedziła nas w pięknym kolorowym stroju radosna Pani Wiosna. Przygotowała dla naszych przedszkolaków ciekawe zagadki. Dzieci natomiast podczas spaceru miały okazję zaśpiewać Jej piosenki, których nauczyły się wraz z wychowawcami.

Na zakończenie Przedszkolaki wręczyły Pani Wiośnie wykonane  prace plastyczne i zaprosiły na kolejne spotkanie.

Bardzo dziękujemy Przedstawicielce Rady Rodziców - P. Klaudii Wareckiej za doskonałe wcielenie się w tę rolę!

• W dniu 21 marca 2023 r. (wtorek)
              będziemy uroczyście witać „Panią Wiosnę”.
              Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu na zielono i żółto.

Wychowawcy