• Cykliczne zajęcia w naszym przedszkolu

• W minionych tygodniach odbyły się pierwsze cykliczne zajęcia w naszym przedszkolu. W 3 - latkach i 3-4-5 - latkach gościły Sonia i Perła- pieski ze Zwierzosfery.com w ramach dogoterapii. Dzieci były przeszczęśliwe mogąc je nakarmić  smaczkiem, poznając niezbędne psie akcesoria, a przede wszystkim głaszcząc zwierzaki. Przedszkolaki rozmawiały też o potrzebach pupili.  4 - latki odwiedziła "Bajkowa Fabryka" ze swoimi warsztatami. Przedszkolaki miały mnóstwo frajdy robiąc slime, które mogły potem zabrać do domów. 5 - latki aktywnie spędziły czas na zajęciach cross-fit w Centrum Fitness G4 w Siedlcach, gdzie pod okiem instruktora odbył się ich pierwszy profesjonalny trening. Mamy nadzieję, że wszystkie następne spotkania i wyjazdy będą równie owocne i emocjonujące!

• Dzień Przedszkolaka

• W dniach 19 i 20 września 2023 r. odbyły się wyjazdy zorganizowane z okazji Dnia Przedszkolaka do Kolonii Alpak dla grup 4 i 5 - latków. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska tym niezwykle przyjaznym, towarzyskim i łagodnym zwierzętom. Podczas wyjazdu Przedszkolaki mogły nakarmić, pogłaskać, a nawet przytulić alpaki, które wyróżniają się bardzo przyjemnym w dotyku, miękkim owłosieniem. Wysłuchały też krótkiej pogadanki o ich codziennych zwyczajach. Spędziły ten czas bardzo aktywnie podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Grupy 3 - latków oraz 3-4-5 - latków w dniu swojego święta obejrzały bajkę w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Na wszystkich Przedszkolaków czekała słodka niespodzianka!

Drogie Dzieci,

z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wam samych radosnych dni wypełnionych wartościową zabawą. Niech czas spędzony w przedszkolu da Wam mnóstwo radości i satysfakcji!