• NARODOWE CZYTANIE 2022

• W dniu 14.10.2022 r. nasze przedszkole włączyło się w akcję: "Narodowe czytanie 2022". Jest to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej.
              Fragmenty polskich książek są odczytywane publicznie, również w środkach masowego przekazu. Tym razem dzieci wysłuchały fragmentu dzieła „Ballady i romanse ” Adama Mickiewicza. Obejrzały też inscenizację ballady pt. "Powrót Taty".
              Próbowały odpowiadać na pytania do tekstu, a także wykonały kartę odbijając pamiątkowy stempel. Za włączenie się w to przedsięwzięcie otrzymaliśmy podziękowanie z Kancelarii Prezydenta RP.

• INFORMACJA

• Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie informuje, iż zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Zbuczyn Nr LVIII/512/2022 z dnia 27 września 2022 r., ulega zmianie dotychczasowa opłata za korzystanie z przedszkola w wymiarze przekraczającym 5 godzin dziennie i od dnia 18 października 2022 r. będzie wynosiła 1,14 zł.

Opłaty za miesiąc październik będą kształtowały się następująco:

1.  do 17 października – 1 zł za każdą godzinę ponad wymiar,
              2.  od 18 października – 1,14 zł za każdą godzinę ponad wymiar.