• BAL KARNAWAŁOWY

• 13 lutego 2024 r. odbył się Bal karnawałowy. Już od samego rana pojawiały się w naszym przedszkolu postaci z bajek, baśni, świata magii czy wymarzonych przez dzieci profesji. Wystrój sal przedszkolnych przypominał salę balową: mnóstwo balonów, serpentyny, kolorowe oświetlenie. Wszystko to wprowadziło dzieci w radosny nastrój i zachęcało do wesołej i spontanicznej zabawy przy muzyce.

Bal rozpoczęła prezentacja barwnych strojów, po czym zaczęły się pląsy i tańce w rytm skocznej muzyki. Każdą grupę nasz Instruktor tańca, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Bal urozmaicony był ciekawymi konkursami, kalamburami i zagadkami. Dzieci tańczyły w parach na gazecie, z balonami, rywalizowały w konkurencjach sportowych. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór króla i królowej balu.

Nie zabrakło też sesji fotograficznej -  dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych na pięknie udekorowanej ściance. Na przedszkolaków czekała również niespodzianka – smaczne przekąski i napoje.

Był to wyjątkowy dzień, który dostarczył wszystkim niesamowitych przeżyć i radości.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

• WYJAZDY DO SALI ZABAW

• Co może sprawić dziecku największą radość? Oczywiście - super zabawa w towarzystwie kolegów i koleżanek. Taką przyjemność miały przedszkolaki w dniach 5, 6, 7 oraz 8 lutego 2024 r. w ramach wyjazdu autokarowego do Sali Zabaw "Paradise" w Siedlcach. Dzieci bawiły się wyśmienicie, wykorzystując całą swoją energię. Karuzela, trampolina, zjeżdżalnia z pontonem oraz basen z kulkami cieszyły się największym zainteresowaniem. Tego dnia przedszkolaki wróciły nieco zmęczone, ale na pewno szczęśliwe.