• Spotkanie opłatkowe

• W dniu 22.12.2022 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Dzień ten był bardzo wyjątkowy i nastrojowy. Rano odwiedził dzieci Święty Mikołaj, (oczywiście z prezentami) za co serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców.

W obecności całej społeczności przedszkolnej oraz zaproszonych gości - Wójta Gminy Zbuczyn pana Huberta Pasiaka oraz przedstawicieli Rady Rodziców przenieśliśmy się w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia- i tu z nieocenioną pomocą przyszły nam dzieci z grupy 5latkow (zielonej) z przygotowanymi przez siebie Jasełkami. Mali artyści pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali kolędy i pastorałki, a taniec ze światłem na długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci. Następnie w oczekiwaniu na wigilijny obiad wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy życzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji tego wspaniałego dnia.

• .

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia
              życzymy wszelkiego niezbędnego dobra,
              które wypełni serce po brzegi,
              a cała reszta smutków, żali i pretensji,
              niech stopnieje jak śnieg na wyciągniętej ciepłej dłoni.

Dyrektor, Pracownicy oraz Przedszkolaki
              z Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

• We środę  21 grudnia 2022 r. w naszym Przedszkolu odbędzie się uroczyste spotkanie opłatkowe oraz Jasełka.
              W tym dniu prosimy o odświętny ubiór dla dzieci.

• Śpiewająco o zwierzętach

• W dniu 3.12.2022 r. mieliśmy ogromną przyjemność organizować fantastyczną imprezę - konkurs piosenki pt. "Śpiewająco o zwierzętach", w którym uczestniczyli chętni wychowankowie naszego przedszkola. Dzieci w 3 grupach wiekowych: 3 - latki, 4 - latki i 5 - latki, prezentowały różne aranżacje utworów, a niektóre osoby przygotowały specjalną charakteryzację dobraną do tematyki. Samo wyjście na scenę i wystąpienie przed publicznością było wyzwaniem dla każdego z nich. Mimo to wszyscy bardzo starali się, dlatego każdy został nagrodzony gromkimi brawami. Niektóre występy na długo pozostaną w naszej pamięci. Jury po burzliwych obradach ogłosiło wyniki i wręczyło dyplomy oraz nagrody zakupione przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy laureatom! Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie swoich pociech! To dla nas ogromna przyjemność móc z Państwem współpracować. Do zobaczenia za rok!W dniu 3.12.2022 r. mieliśmy ogromną przyjemność organizować fantastyczną imprezę - konkurs piosenki pt. "Śpiewająco o zwierzętach", w którym uczestniczyli chętni wychowankowie naszego przedszkola. Dzieci w 3 grupach wiekowych: 3 - latki, 4 - latki i 5 - latki, prezentowały różne aranżacje utworów, a niektóre osoby przygotowały specjalną charakteryzację dobraną do tematyki. Samo wyjście na scenę i wystąpienie przed publicznością było wyzwaniem dla każdego z nich. Mimo to wszyscy bardzo starali się, dlatego każdy został nagrodzony gromkimi brawami. Niektóre występy na długo pozostaną w naszej pamięci. Jury po burzliwych obradach ogłosiło wyniki i wręczyło dyplomy oraz nagrody zakupione przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy laureatom! Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie swoich pociech! To dla nas ogromna przyjemność móc z Państwem współpracować. Do zobaczenia za rok!

• OGŁOSZENIE

• W dniu 6 grudnia 2022 r. (wtorek)prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 8:00,ponieważ o 8:30 wyjeżdżamy na koncert!