• WAKACJE!!!

• Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom

życzymy wspaniałych,

wesołych i bezpiecznych wakacji.

Niech ten letni czas będzie pełen

niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód

i samych słonecznych dni.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy
              Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

• Informujemy, iż rekrutacja do grupy wakacyjnej została zakończona.
              Zgłoszone dotychczas dzieci zapraszamy
              31 lipca 2023 r. ( poniedziałek)

Życzymy udanego i spokojnego wypoczynku !

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne
              Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

• Drodzy Rodzice !

Informujemy, że Gminne Przedszkole w Zbuczynie
              zaplanowało miesięczny
              dyżur wakacyjny w dniach: 31 lipca – 25 sierpnia 2023 r.
                Chętni rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji zgłoszeniowej dostępnej
               w placówce oraz w linku poniżej
              do 16.06.2023 r.

Opłatę za zadeklarowane godziny oraz wyżywienie w VIII.2023 r.
              należy uiścić do 10.08.2023 r.

Istnieje możliwość skorzystania z dyżuru w VII.2023 r. w Szkole Podstawowej
              w Zbuczynie. Informacje pod numerem tel: 25 641 30 03

Deklaracja dyżur wakacyjny-VIII.pdf

• Rodzice - Dzieciom "Rzepka" Juliana Tuwima

• Nie przestajemy świętować Dnia Dziecka! Z tej okazji Rodzice z grupy 4 - latków (czerwonej) przygotowali dla naszych przedszkolaków fantastyczną niespodziankę - przedstawienie teatralne wiersza „ Rzepka” Juliana Tuwima.

Wszyscy Rodzice wykazali się ogromnym talentem aktorskim oraz kreatywnością w przygotowywaniu strojów i scenografii.

Dzieci były zachwycone niespodzianką ,a ich żywe reakcje dawały tylko temu dowód. Muzyka, która akompaniowała postaciom wstępującym na scenę sprawiła, że cały spektakl był świetną zabawą, a publiczność wiele razy w takt muzyki oklaskiwała aktorów.

Ogromnie dziękujemy Rodzicom za aktywne zaangażowanie w życie przedszkolne oraz sprawienie radości naszym podopiecznym!

• Sportowy Dzień Dziecka 2023

• 01.06.2023 r. odbyła się już XI edycja Sportowego Dnia Dziecka na kompleksie sportowym Orlik w Zbuczynie. Profesjonalni Trenerzy z Klubu Sportowego  Wektra Zbuczyn przeprowadzili dla naszych przedszkolaków zawody sportowe połączone z treningiem piłki nożnej, za co serdecznie dziękujemy!

W ramach poczęstunku firma "Wierzejki" ufundowała pyszne kiełbaski, zaś firma TOPAZ soki i ketchupy. Dzięki uprzejmości Firmy przewozowej Mario Presto z Białej Podlaskiej dzieci bezpiecznie dotarły na miejsce.

Wójt gminy Zbuczyn P. Hubert Pasiak odwiedził nas ze słodką niespodzianką dla każdego dziecka. Na zakończenie nasi mali sportowcy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami.

Wszystkim zaangażowanym w organizację dzisiejszego dnia z P. Marcinem Bobrykiem na czele, składamy serdeczne podziękowania!