• Sportowy Dzień Dziecka 2022

• W dniu dzisiejszym tj. 06.06.2022 r. odbyła się kolejna edycja Sportowego Dnia Dziecka na kompleksie sportowym Orlik w Zbuczynie. Zajęcia sportowe dla naszych przedszkolaków poprowadzili profesjonalni Trenerzy z KS  Wektra Zbuczyn. Pobyt uatrakcyjnili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zbuczynie pokazem radiowozu oraz Strażacy Z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbuczynie pokazem wozu strażackiego z oprzyrządowaniem.  Dzięki uprzejmości sponsorów dzieci otrzymały poczęstunek w postaci grillowanej kiełbaski oraz nugetsów, a także pysznych soków owocowych. Zwieńczeniem imprezy była wizyta Pana Wójta, który zadbał o słodką niespodziankę dla dzieci oraz wraz z Panią Dyrektor wręczyli pamiątkowe medale. Pan Wójt przekazał także symboliczną tablicę z oficjalną wiadomością o przyznaniu dofinansowania na "Budowę budynku przedszkola gminnego w Zbuczynie". Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie!

• Drodzy Rodzice! Informujemy, że Gminne Przedszkole w Zbuczynie zaplanowało miesięczny dyżur wakacyjny w sierpniu 2022 r. w dniach: 1 - 26.08.2022 r.     Chętni rodzice zobowiązani są do złożenia deklaracji zgłoszeniowej dostępnej w placówce oraz poniżej do 10.06.2022 r. Opłatę za zadeklarowane godziny oraz wyżywienie w VIII.2022 r. należy uiścić do 10.08.2022 r.

Deklaracja dyżur wakacyjny VIII.2022.pdf

• ,,Dzień z Rodzicem"

• "Dzień z rodzicem" w Leśnych Klimatach w Żelkowie

W dniach 23 - 26.05.2022 r. odbyły się wyjazdy, w których uczestniczyły 3 oraz 4 - latki uczęszczające do naszego przedszkola wraz ze swoimi Rodzicami. Trudno powiedzieć, kto bawił się lepiej... Były to bardzo intensywne, ale owocne dni spędzone w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólnie spędzony czas!

• Informacja

• 24.05.2022 r. grupa 5 - latków (niebieska) z nauczycielem P. Ewą Radzimirską reprezentowała nasze przedszkole na VI Przeglądzie grup przedszkolnych organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie. Dzieci wykonały układ taneczny pn. "Wiosenny taniec". Serdecznie gratulujemy naszym małym artystom wspaniałego występu!

• INFORMACJA

• Wobec postępującego w ostatnim czasie, wzrostu cen rynkowych produktów spożywczych używanych do przygotowania posiłków zaistniała konieczność podniesienia dziennej stawki żywieniowej jeszcze w tym roku szkolnym. Koszty zakupu artykułów spożywczych są w naszej placówce na bieżąco analizowane. W związku z powyższym Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie informuje, iż od dnia 1czerwca 2022 r. dzienna stawka żywieniowa będzie wynosiła 9 zł

• Konkurs ,,Ulubiona Postać z Bajki"

• W poniedziałek 16.05.2022 r. zostały wręczone nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pt. "Ulubiona postać z bajki". Wszyscy uczestnicy otrzymali  nagrody książkowe zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!

• .

• Drodzy Rodzice,

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne

przyniosły radość oraz wzajemna życzliwość.

By stały się źródłem wzmacniania ducha.

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,

napełnia pokojem i wiarą,

niech da siłę w pokonywaniu trudności

i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrektor, Pracownicy oraz Przedszkolaki
              z Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

• Ze względu na niską frekwencję dzieci spotkanie z funkcjonariuszami
              Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zostaje przełożone na
              8 kwietnia 2022 r. (tj. piątek)

• KONKURS PLASTYCZNY

• Gminne Przedszkole w Zbuczynie zaprasza swoich wychowanków do wzięcia udziału  w konkursie czytelniczo- plastycznym pt:

„ ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”

• Prace należy dostarczyć do  31 marca 2022 r. do wychowawców.
              • Prace ocenianie będą w trzech kategoria wiekowych:
              • I   dzieci 3-letnie
              • II  dzieci 4-letnie
              • III dzieci 5-letnie

• Rozstrzygnięcie konkursu i ocena prac nastąpi do 08 kwietnia 2022 r.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf

Zachęcamy wszystkie nasze przedszkolaki !